Шнековий транспортер (шнековый погрузчик, винтовой, шнек)

Шнековий транспортер (шнековый погрузчик, винтовой, шнек)Шнековий транспортер (шнековый погрузчик, винтовой, шнек)Шнековий транспортер (шнековый погрузчик, винтовой, шнек)
Павло
+38 063 580-59-82
2'630грн.
Шнековий транспортер ШТС - призначений для транспортування в горизонтальному і похилому (до 45°) напрямках сипучих і дрібних матеріалів насипною щільністю до 2,0 т/м3 Пересувний ШТС 76 - 273 продуктивністю 3-60 т/год (є можливість від 0.2 т/год, при підключенні перетворювача частоти) призначений для навантаження або перевантаження зернових і зернобобових культур на відкритих майданчиках і в складах. Навантажувач використовується на підприємствах АПК і в фермерських господарствах. Переваги шнекових навантажувачів власного виробництва: 1. Модульна конструкція - є можливість нарощувати довжину шнека (1-12 м) 2. Верхнє розташування приводу дозволяє використовувати шнековий навантажувач, як з купи зерна, так і з бункера. (є варіанти розміщення приводу знизу) 3. Є автономні моделі, з використанням приводу від бензинового або дизельного двигуна. Ціна вказана за 3 метри труби зі шнеком, діаметром труби 76 в базової комплектації (вали, фланці, підшипники, мет. вироби), двигуном 1.1 кВт, а також шківом, платформою під двигун, разом з кожухом і ременем, на 03.05.2018. (підбираємо все під індивідуальні потреби) Додатково (що не входить в базову комплектацію, але ставиться під замовлення, з врахуванням індивідуальних потреб), а саме: - привід на мережу 220В (під замовлення), - кабель, автоматичний вимикач, - бункер, що знімається або стаціонарний на 50, 70, 100 кг., - стійка (хомутами або телескоп), - варіант встановлення мотор-редуктор (в залежності від потреби). Тел.: (063) 580-59-82. Павло.
Авто и мотоЛегковые автомобилиМотоКоммерческий транспортГрузовики ПрицепыСельхозтехникаСпецтехникаВодный транспорт Воздушный транспортЗапчасти и аксессуарыАвтомобильные услугиНедвижимостьКвартирыКомнатыДома, дачиЗемля и участкиГаражи и стоянкиКоммерческая недвижимостьИщу компаньонаДругие помещенияОтдых и развлеченияОхота и рыбалкаВелосипедыТуризм и кемпингСпортБилеты и путешествияАнтиквариат и коллекционированиеКниги и журналыЛетний отдыхКрасота и здоровьеДругоеЖивотныеКошки и котятаСобаки и щенкиАквариумные рыбкиПтицыГрызуныСельскохозяйственные животныеУход за животнымиАксессуары, кормаДругоеДом и садТехника для домаМебельТовары для ремонтаИнструментПредметы интерьераТовары для кухниРастенияОсвещение, люстрыДругоеДетские товарыДетская одеждаДетская обувьДетские коляскиДетский транспортАвтокреслаКормлениеИгрушкиДетская мебельДругоеЭлектроникаТелефоны, аксессуары, GPSАудио, Видео, ФотоИгровые приставки, аксессуарыКомпьютеры, ПККлиматическая техникаДругоеОдежда и аксесуарыОдеждаОбувьКосметика, парфюмерияУкрашенияЧасыАксессуары, сумкиДругоеУслугиФинансовые услуги, кредитыБезопасность и охранаОбразованиеПитание/обеды/доставкаПолиграфия и рекламаТранспортные услугиСтроительство и ремонтДругие услуги